Suomen Pysäköintipalvelu on nyt Parktech Finland Oy. Lue lisää

Yhteystiedot

Parktech Finland Oy
Klaarantie 3, 00200 HELSINKI
Vaihde 010 830 8500
E-mail info[at]parktech.fi

Laskutusosoite:
Y-tunnus  0808893-2
Verkkolasku  OVT  003708088932
Operaattoritunnus    OKOYFIHH
Operaattori  OP-Pohjola-ryhmä

tai sähköpostilla osoitteeseen info[a]parktech.fi

Ihmiset

Sampsa Siitonen

Myynti, Sales Manager

040 579 8083

sampsa.siitonen@parktech.fi

Henri Ellonen

Työnjohto, Service Manager

050 317 2877

henri.ellonen@parktech.fi

Marketta Lehtinen

Laskutus, asiakaspalvelu, Office Assistant

010 830 8502

marketta.lehtinen@parktech.fi

Joni Eklund

Varaosien ja tarvikkeiden myynti, huolto

040 754 0110

joni.eklund@parktech.fi

Ismo Lassila

System Specialist

050 566 8971

ismo.lassila@parktech.fi

Petri Mäkelä

Service Technician

040 754 1110

petri.makela@parktech.fi

Risto Salminen

Service Technician, Electrician

050 500 1166

risto.salminen@parktech.fi

Sami Rantanen

Service Technician

050 371 5153

sami.rantanen@parktech.fi

Atte Viskari

Huolto, Maintenance

050 576 2445

atte.viskari@parktech.fi

Markus Vanninen

Huolto, Maintenance

050 301 2276

markus.vanninen@parktech.fi

Jyrki Mäkinen

Managing Director

050 566 8750

jyrki.makinen@parktech.fi